top of page

Hikayemiz

Cem's Atelier, dünyanın her yanından müşterilere birinci sınıf ürünlere ve ayrıcalıklı müşteri hizmetlerine erişebilecekleri bir Aksesuar Online Mağazası deneyimi sunuyor. Online alışveriş deneyiminizi sürekli güncellemek ve geliştirmek için gerekli enerjiye sahip, sürekli geleceği düşünen yenilikçilerden oluşan bir işletmeyiz.

Kalite, sürdürülebilirlik ve güvenilirlik denildiğinde akla bizim gelmemiz hiç şaşırtıcı değil. Müşterilerimizin memnuniyeti aynı azim ve tutkuyla yola devam etmemizi sağlıyor! Kapsamlı seçeneklerimizi keşfetmek için sitemize göz atın ve özel teklifler ve indirimlerden haberdar olmak için abone olun!

İletişime Geçin
Admiring a purse
Happy Young Man

M. Yılmaz

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

M. Yılmaz, kurulduğumuz günden beri Cem's Atelier ailesinin bir üyesidir ve müşterilerimizin birinci sınıf hizmet aldığından ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığından emin olmamızda önemli rol oynar.

D. Candan

Atölye Yöneticisi

D. Candan kuruluşumuzdan bu yana ekibimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Kendisi sunduğumuz ürünlerin kalitesinden ve her müşterinin mümkün olan en iyi hizmeti aldığından emin olmamızda kilit rol oynar.

Male Portrait
Portrait of Smiling Woman

T. Demir

Satış ve Hizmet Ekip Lideri

T. Demir, bünyemizde Satış ve Hizmet Ekip Lideri olarak çalışmaya başladığı andan itibaren ekibimize seviye atlattı. Sadece kendi sorumluluklarını mükemmel şekilde yerine getirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha az deneyimli çalışanlarımız için de harika bir örnek teşkil ediyor.

bottom of page